Menu

Periyodik Temizlik

Aylık Temizlik

Temizlik hizmetlerimizden günlük, haftalık ve aylık gibi seçenekler ile yararlanabilirsiniz. Yapılacak bir anlaşma dahilinde tüm ev, bina, apartman, iş yeri, site temizliklerini periyodik olarak vermekteyiz. Periyodik temizlik hizmeti, taraflarca belirli bir süre ile yapılmış anlaşma ile belirlenen koşullara bağlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Periyodik temizlik hizmetleri ihtiyaca göre günlük, haftalık, 15 günlük ve aylık gibi çeşitli sürelerde olabilir. Bu zaman aralıkları uzman raporu doğrultusunda sizlerle yapılacak planlama aşamasında belirlenecektir. Periyodik temizlik hizmeti gerçekleştirilecek yapının veya alanın hangi periyodik aralığa uygun olduğu detaylı bilgilendirme ile sizlere bildirilmektedir.

Temizlik firması olarak deneyimli bir kadro ile kaliteli işçilik anlayışı ile çalışmaktayız. Konya geneli periyodik temizlik hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bu hizmetimizden yararlanamk için bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Sizi de değerli müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyacağız.

Call Now Button